Anahtar Teslim İnşaat
Müteahhitlik ile birlikte Mimarlık - Mühendislik kavramlarını birleştirip, özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak sektörde hakkettiği yeri bağlı bulunduğu Nukart Grup ile birlikte başarı ile temsil etmektedir.

Grup şirketlerinin ilk kuruluş tarihi 2000 yılından itibaren çok sayıda rezidans, iş merkezi, turizm ve sanayi tesisi, alış merkezi, uydu kent yapımını tamamlamıştır. Grup bünyesinde bulunan şirketlerin ortak güçleri üstlendikleri projeleri her koşulda tamamlama becerileri olmasıdır.

Gayrimenkul Geliştirme
Öncelikle İstanbul olmak üzere ticari ve sosyal yaşamın hızla geliştiği tüm bölgelerde, uzman gayrimenkul danışman kadrosu ile çağdaş yaşam tarzları, geleceğin yaşam biçimleri ve piyasa rayiçleri konularındaki aktüaliteyi takip eden yön veren, yeni yönetmelik ve kanunlar doğrultusunda yeni projelerin geliştirilmesi, doğruya en yakın optimum çözümleri sunar. Tüm uzman kadrosu bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.

Mühendislik, Mimarlık, Müşavirlik Hizmetleri
üstlendiği tüm projelerini kendi bünyesinde bulunan mimar ve mühendisler ile birlikte uluslararası normlara uygun fizibilite, konsept proje, uygulama projelerini hazırlar verdiği sözleri bu projeler doğrultusunda yerine getirir.

 
WEB TASARIM